Ogłoszenie

FORUM ODDAM W DOBRE RĘCE
Jeśli chcesz zaopiekować się tym forum, zarejestruj się, a następnie skontaktuj z administratorem (Lotri) za pomocą opcji adres e-mail (PW nie sprawdzam).

#1 2009-08-23 02:36:09

Lotri

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 154
Punktów :   

Witajcie!

Forum działa już hmm... dwa dni?

Chciałabym przywitać wszystkich użytkowników i skrobnąć o sobie parę słów.



Uwielbiam książki i filmy. Dawno dawno temu zakochana byłam we Władcy Pierścieni co mnie doprowadziło do założenia bloga. W międzyczasie czytałam tomy kryminałów i trochę fantastyki a także wiele czasu spędzałam oglądając filmy.
To właśnie przez filmową pasję trafiłam na kino z Indii które mnie pochłonęło i zmotywowało do założenia kolejnego bloga.
Teraz wracam trochę do kinematografii światowej, ale w formie zupełnie innej niż kiedyś. Teraz chciałabym poznawać kino od jego korzeni i... wciągnąć w to Was. W związku z tym powstało to forum Mam nadzieję, że mimo zbliżającej się szkoły i klasy maturalnej, dam radę rozwijać ów portal... oczywiście z Waszą pomocą.

Pozdrawiam serdecznie!


http://je.pl/pq14
http://img252.imageshack.us/img252/1484/banner3q.jpg

Offline

 

#2 2009-08-24 12:29:50

Latika

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 65
Punktów :   

Re: Witajcie!

Witam wszystkich!

Moim hobbym jest fotografia, obróbka grafiki i w niewielkim stopniu gastronomia. Od 4 lat interesują się Bollywood'em i Indiami ( kultura, zwyczaje, język, święta, sposób ubierania, muzyka i taniec (...)) Lubie czytać książki kryminały, horrory, czasem też jakieś love story, które się przybłąkają . Komputer, książki, Photoshop i gotowanie to moje drugie imię. Od września pójdę do 2 klasy Technikum Gatronomicznego o profilu "Technik organizacji usług gastronomicznych". Za 3 lata czeka mnie matura, ale jeszcze nie wiem czy do tego czasu dotrwam i się utrzymam w randze jako Średni uczeń...
Bardzo chciałabym się dowiedzieć o początkach kina (czyli od czego się zaczęło)
Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Latika (2009-08-24 12:30:37)


"Dekho! Main Hoon Ghajini! Main!"

Offline

 

#3 2009-08-25 20:31:07

Luthien

Amator

Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Witajcie!

Witam!

Podobnie jak moje poprzedniczki jestem zakochana w świecie Indii i Bollywood. Poza tym uwielbiam fantasy, głównie w wersji książkowej .
Dopiero teraz wracam do kinematografii światowej. Mimo, że w tym roku czeka mnie matura, mam nadzieję, że moja pasja filmowa się rozwinie.

Offline

 

#4 2009-09-01 21:19:25

milkaja

Amator

Zarejestrowany: 2009-08-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: Witajcie!

Witam wszystkich

Od zawsze moją pasją były książki, które pochłaniałam w olbrzymiej wręcz ilości. Lepiej nie pisze ile dziennie dawałam rade w czasach świetności by was nie wystraszyć W każdym razie od owego czasu trochę się zmieniło bo czasu na wszystko co bym chciała robić mi nie starcza, ale nadal kocham książki, nadal kocham dobre kino.
A filmy uwielbiam przeróżne. Ostatnimi czasy trochę zaniedbałam kinematografie światową i polską na rzecz indyjskiej, ale jednak w międzyczasie coś tam innego też oglądałam no i obecnie coraz częściej tez sięgam po coś innego by sobie kina indyjskiego nie obrzydzić.
Wzięło mnie zwłaszcza na stare filmy polskie. Na razie sięgnęłam po dawno już przeze mnie oglądane produkcje z lat trzydziestych i powojennych. W starym kinie pełno było piosenek, ale ostatnio też coraz częściej kino sięga po taką formę ekspresji. Nie jestem jednak maniaczką piosenek w filmach Niekoniecznie być muszą, ale wiadomo że tak czy inaczej jakaś muzyka w filmie zawsze być  musi
To by było tak w skrócie o mnie i moich pasjach.
Pozdrawiam!

Offline

 

#5 2009-09-20 17:24:48

KarLa

Amator

Zarejestrowany: 2009-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witajcie!

Witam.!


Na to forum trafiłam z bollywood.pun
Bardzo mi się tu podoba i mam nadzieję, że znajdę czas, na udzielanie się tutaj.
Interesuję się Bolllywood'em, Indiami, Fotografią.. i jeszcze kilkoma rzeczami..


Jeszcze raz, wszystkich witam.;**

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Cote Plage olejek goździkowy achetet boite de vitesses komornik warszawa ursus